Casus Yazılım Uzaktan Kurulabilir mi? [2020]

Casus yazılımını başarı ile kullanabilmenin tek yolu sadece hedefteki kişinin telefonuna fiziki bir erişim sahibi olmak ve uygulamayı bu telefona kurmaktan mı geçer? Bunun dışında bir başka yol yok mu? Uzaktan erişimle yapılamaz mı? (Mesela benim izlemek istediğim kişi yurtdışında yaşıyor ve benim onun telefonuna fiziksel bir erişimim yok. Bu durumda onun telefonunu takip edemez miyim?) Yanıt çok aşikar ama yine de soracağım. Belki bilmediğim bir yöntem vardır.

VIBER MESAJLARI OKU

Ne yazık ki yok. Söyledikleriniz tamamen doğru, tıpkı belirttiğiniz gibi bir kişinin telefonunu bir casus yazılımı ile takip edebilmek için, hedefteki cihaza fiziksel bir erişimin olması şarttır. Ayrıca casus yazılım, yine hedefteki cihaza indirilmeli ve kurulmalıdır. Aksi halde bu kişinin telefonunu, aramalarını ya da mesajlarını takip etmek mümkün değildir.casus yazılım kurmak

Fakat telefona fiziki erişim sağlandıktan ve casus yazılım indirmesi ile kurulumu gerçekleştirildikten sonra, hedefteki kişinin tüm aramalarına, metin mesajlarına, anlık yazışmalarına, Gmail, WhatsApp, Viber ve Facebook gibi uygulamalarındaki sohbetlerine, İnternet Geçmişi’ne ve daha fazlasına erişim sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *