Çocuğumun Viber Mesajlarını Nasıl Okuyabilirim [2020]

çocuğumun viber fotoğraflarıBirçok insan başkalarının akıllı cep telefonu üzerinden casus yapma fikrini küçük görse de, bazen bu bir gereklilik haline gelebilir. Bunun pek çok nedeni olabilir. İnsanlar başlarının belaya girmesine engel olmak için çocuklarının telefonlarını takibe alabilir, iş verenler şirket verilerinin güvencede olduğundan emin olmak için casus uygulamalarını çalışanları üzerinde kullanabilir ve şüphe içindeki eşler aldatılıp aldatılmadıklarını öğrenmek için böyle yazılımlara ihtiyaç duyabilir. Çocuğumun Viber mesajları ne saklıyor olabilir sorusuna cevap bulmanız artık çok kolay!

Viber mesajları Arkalarında Hiç İz Bırakmıyor

İnsanların bugünlerde böyle şeyler konusunda endişe etmesinin bir nedeni, insanları bir araya getirmek için interneti kullanan uygulamalardır. Viber benzeri bu uygulamalar mesajlaşmaya, dosya paylaşmaya ve başka insanları ücretsiz olarak aramaya izin veriyor. Ama bunun beraberinde getirdiği bir sorun var: Viber çalışmak için cep telefonunun hücresel bağlantısını kullanmadığı için, herhangi biri çocuğunun güvende olup olmadığını bilmesinin hiçbir kolay yolu yoktur. Çünkü Viber hiçbir faturada ya da kayıtta varlığını belli etmez.

Casus Uygulamaları Kullanıyoruz

İşte bu nedenle Viber casus uygulamaları karşı karşıya kalabileceğiniz bu sorunu ortadan kaldırmak için en etkili çözüm gibi görünebilir. Casus uygulamalarını kurmak kolaydır, gizli modda arka planda çalışırlar ve çok fazla masraf çıkarmazlar.

VIBER MESAJLARI OKU

Size o kadar çok bilgi sunacaktır ki, uygulama için harcadığınız her bir kuruşa değecektir. Çocuğunuzun bütün Viber mesajlarını onlar farkına bile varmadan kolaylıkla okuyabilirsiniz ve şüphelerinizin yerine olup olmadığını anında öğrenebilirsiniz.

Çocuğumun Viber aktiviteleri 

Casus uygulamalarının etkinliği bütün özellikler birbirine bağlı olarak kullanıldığında artacaktır. Söz konusu yazılımlar

  • kısa mesajları
  • arama kayıtlarını
  • e-postaları
  • medya dosyalarını 
  • GPS konumunu
  • ve daha fazlasını

takibe almanıza izin verir. Hatta hedef cihazı gizli bir dinleme aygıtına bile dönüştürebilirsiniz, böylece çocuğunuzun kiminle buluşacağını kesin olarak öğrenebilir ve onlarla ilk ve son kez yüzleşebilirsiniz!

Bugünlerde en çok tercih edilenler arasında mSpy takip uygulaması kullanılmaktadır. Viber gibi anlık sohbet uygulamalarının dışında 25+ özellik takip edebilirsiniz. Merak ettiğiniz metin mesajları, web geçmişi, GPS konumu, arama kayıtlarına ulaşabileceksiniz. Takip programının sağladığı bilgiler zamanında raporlanır. Söz konusu takip yazılım her akıllı telefon ile uyumluluk gösterir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *