Casus Yazılımı İle Hangi Aramalar Takip Edilir? [2020]

Programı satın aldıktan sonra, hedefteki telefonun gelen ve giden aramalar ını vs. bir ya da iki ay öncesine kadar kontrol etmek mümkün olur mu? Yoksa sadece satın alındığı günden itibaren yapılan aramalar mı takip edilebilir.

Üzgünüm, ama yazılım hedefteki telefonu takip etmeyi ancak aktive edildikten sonra takip etmeye başlayabilir. Daha önceki gelen ve giden aramalar ile metin mesajları, anlık mesajlaşmalar, sosyal medya görüşmeleri ya da İnternet Geçmişi takip edilemez. Çünkü bu etkileşimler ile ilgili günlük raporlar ancak yazılım hedefteki telefona indirildikten ve kurulduktan sonra takip edilebilir hale gelir. Yazılımı indirmek ve kurmak için ayrıca hedefteki telefona fiziki erişim de olmalıdır.

viber aramalarFakat yazılımı bir kere aktivite ettikten sonra hedefteki cihazı tamamen izleyebilecek duruma geleceksiniz. Sadece gelen ya da giden aramaları değil ayrıca, metin mesajlarını, Facebook, WhatsApp, Viber gibi uygulamalar aracılığıyla yapılan anlık yazışmaları, cihazın konumunu, çekilen ya da Galeri’de bulunan fotoğraf ile videoları takip edilebilecek ve ayrıca coğrafi çevreleme takip olanağı ile de telefon kullanımda olmasa bile hedefteki kullanıcının kimle ne tür bir temasa girdiğini öğrenebileceksiniz. Bu bile başla başına bir başarıdır.

VIBER MESAJLARI OKU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *