En Popüler Viber Hileleri ve İpuçları – Mesajlaşma Deneyiminizi Geliştirin [2020]

popüler viber hileleriSize yardımı dokunacak en popüler Viber hileleri ve ipuçları ve hilelerin listesini verdiğimiz bu yazıyı okuyun. 

Viber ‘i İki Cihazda Birden Kullanın

Viber ‘in yeni sürümündeki mükemmel özellik aynı anda iki cihazda (akıllı telefonunuz ve bilgisayarınız) kullanmaya izin veriyor. Bunu ikinci cihaza uygulamayı yükleyerek bunu yapmanız mümkün. Birinci cihazda çıkacak kodu gördüğünüzde diğer cihaza bu kodu girmeniz gerekiyor. Daha sonra hesabınıza bağlanabileceksiniz.

Kimileri sevdikleri kişilerin popüler Viber mesajlarını takip etmek için bu yöntemi kullanmayı deniyor. Eğer kendi cihazlarına Viber ‘ı kurarlarsa diğer cihazlarda yapılan yazışmaları ve paylaşımları görebileceklerini düşünüyorlar ama bu yöntemle bunu yapmak mümkün değil. Ama kimi durumlarda Viber takibi hayati bir ihtiyaç olabiliyor. Viber ‘ın yabancılarla iletişime geçmeyi çok kolaylaştıran yapısı yüzünden çocuklarımızın kötü niyetli kişilerin önünde yapayalnız kalmasını istemeyiz. Hatta bırakın sapıkları, arkadaşlarıyla yaptıkları uygun olmayan paylaşımlar bile çocuklarımıza zarar verebilir. Tabii Viber ‘i kullanırken tehlike altında olan sadece çocuklar değil. İşiniz ve ilişkiniz masum gibi başlayan bir sohbet yüzünden tepetaklak olabilir.

viber takibine başlayın

Bunlar gibi sorunları daha gerçekleştiği anda öğrenmenizi sağlayan popüler Viber hileleri takibi için mSpy gibi ek yazılımlardan birini kullanabilirsiniz. Bunlara aslen casus yazılım ya da takip yazılımı deniyor ve telefonda yapılan her hareketi size raporluyorlar. Takip etmek istediğiniz cihaza böyle bir casus yazılım yüklediğinizde kendi kontrol panelinizden kolay bir şekilde Viber mesajlarında kimlerle neler konuşulduğunu zaman damgaları ve bütün mesajlaşma içeriğiyle birlikte görebileceksiniz. Sohbette hangi fotoğraflar, videolar, ses dosyaları paylaştığı bir tık uzağınızda olacak. Ayrıca bu uygulamalar cihazın her yerine ulaşabildiği için popüler Viber takibi dışında arama kayıtlarına, internet geçmişine, kişi listesine, notlara, smslere, epostalara ve cihazdaki bütün multimedya içeriğine, yüklü uygulamalara erişiminiz olacak. Hatta dilerseniz popüler Viber ‘ı ya da başka uygulamaları kontrol panelinizden anında engelleyebilir ve sonra tekrar açabilirsiniz.

popüler viber app

Arkaplanı Özelleştirin

Bir süre sonra sohbetin arkaplanından sıkılacak ve değiştirmek isteyeceksiniz. Uygulama buna izin veriyor ve çeşitli arkaplanlar sunuyor; ama aynı zamanda galeriden fotoğraf ekleme seçeneğini de veriyor. Arkaplanı değiştirmek için Ayarlar -> Öntanımlı arkaplan seçeneğine gidin.

Popüler Viber Hileleri: Akıllı Bildirimleri Açın

Biri size mesaj yolladığında, yazdığı her satırla birlikte bildirim almaya devam edeceksiniz ki bu da bayağı rahatsız edici olabiliyor. Aynı kişiden gelen her mesajda uyarılmak yerine bütün bu mesajları birleştirerek sizi bir sefer uyaracak Akıllı Bildirimler özelliğini kullanabilirsiniz. Akıllı Bildirimleri açmak için istediğiniz sohbet odasına giderek sola kaydırın, daha sonra Akıllı Bildirimlere dokunun.

“Ekran Aydınlatmasını” Kapatın

Bu özellik pilinizi bitireceğinden dolayı en iyisi kapatmak. Bunun için Menü -> Ayarlar -> Bildirimler kısmına gitmeli ve Ekran aydınlatmasını kapatmalısınız.

Sohbetler Arasında Kolay Geçiş

Aynı anda birden fazla kişiyle konuştuğunuzda herkese yetişmek zordur, özellikle bir akıllı telefon kullanıyorsanız çünkü sohbet odalarını değiştirmek zorunda kalacaksınız.

VIBER MESAJLARI OKU

Bu uygulamanın ana sayfasına gitmeden kolaylıkla yapılabilir, ama bir önceki sohbetten yeni sohbet odasına girmeli ve ekranın sağ tarafına kaydırmalısınız. Bütün aktif sohbet odalarını görebilecek ve istediğiniz arkadaşın ya da grup sohbetinin ismine dokunarak dolaşabileceksiniz.

Wi-Fi Uyku Politikası

WiFi öntanımlı olarak her zaman aktiftir, ama bu özellik aynı zamanda pilinizi de epey hızlı tüketir. İsterseniz “Uyku Modunu” Menü -> Ayarlar -> Genel -> Wi-Fi kısmına giderek açabilir ve istediğiniz ayarları belirleyebilirsiniz.

Bas Konuş

Bu özellikle, sohbetin sağ tarafında bulunan mikrofon tuşuna basarak mesaj gönderebileceksiniz. Butona bastığınızda Bas ve Konuş modunun çıktığını göreceksiniz. Eğer arkadaşınız da bu özelliği açtıysa mesajınızı anında alacak ve gerçek zamanlı olarak size cevap verebilecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *