Tüm Viber Verisi Ellerinizin Altında [2020]

mSpy ve Flexispy casus yazılımları sayesinde kullanıcının hangi bilgilerini takip edebileceksiniz? Aslında kullanıcıya görünür olan hemen hemen bütün Viber verileri, size de görünür olacak. Tüm Viber yazışmalarını gizlice ve fark edilmeden takip edebilecek.

Tüm Viber Verisine Ulaşmak

Hedefteki kullanıcının Viber listesindeki bütün irtibatların isimlerini vtüm viber mesajlarıe telefon numaralarını görebileceksiniz. Bu, bir bakıma hedefteki kullanıcının telefon defterine de doğrudan erişim sağlayacak. Zira Viber, kurulum gerçekleştikten sonra yüklendiği telefondaki bütün telefon bilgilerini kendi veri tabanına işliyor.

Viber üzerinden aktarılan veya paylaşılan tüm fotoğraf ve diğer multi-medya içerikleri takip etme fırsatı da veren bu casus yazılımlar sayesinde ayrıca, tarih ve zaman etiketlerini takip ederek hedefteki kullanıcının sizin ilgilendiğiniz sohbetleri ne zaman yaptığını görebileceksiniz. Viber üzerinden gönderilen ses dosyaları da, bu casus yazılımlar sayesinde sizin bilginize sunulacak.

Artık sadece gençlerin değil, her akıllı telefonu kullanıcısının günlük iletişimlerinin büyük bir bölümünü anlık mesajlaşma uygulamaları üzerinden gerçekleştirdikleri göze alındığında,

VIBER MESAJLARI OKU

Viber yazışmalarını izlemeye fırsat veren casus yazılımlar sayesinde artık siz ister çocuğunuz, ister çalışanlarınız isterse de eşiniz ya da sevgilinizin Viber yazışmalarını takip ederek, içiniz rahat bir şekilde hayatınıza devam edeceksiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *