Viber Casus Programı Nasıl Kurulur? [2020]

Viber bütün kullanıcılarına bir anlık mesajlaşma hizmetinde isteyebileceğiniz her şeyi ve hatta daha fazlasını sunuyor. Bütün bu gelişmiş özellikleri kullanmaktan çocuğunuz, eşiniz ya da çalışanınız ne kadar keyif alıyorsa, siz de bir o kadar kolay bir şekilde yüklediğiniz hedef telefondaki bütün Viber aktivitelerini bir Viber casus programı ile izleyebilirsiniz.

Hedef Cihaza Erişim

Önünüzde aşılması gereken tek engel hedef cihaz Android ise rootlamayı, iPhone ise jailbreak yapmayı öğrenmek; çünkü Viber casus programları yalnızca rootlanmış ya da jailbreak yapılmış telefonlarda çalışabiliyor.

Neden Root ya da Jailbreak Yapmalıyım?

Uygulamaların büyük kısmı normal kullanıcı yetkileriyle çalışmayı yeterli bulurlar. Ama bu durum biraz da bir denizaltı içinde denizin içerisinde dolanmaya benzer. Asla suyla temas etmezler, bunun yanında gidip inci de toplayamazlar.

Root ve jailbreak işlemleri istenilen uygulamalara gelişmiş özellikleri kullanma özgürlüğünü verir. Bu işlemden sonra telefon üreticisi tarafından sınırlandırılmış her özelliğe tam erişim yetkiniz oluyor.

Bu sayede telefonunuzu kablosuz modem yapmaktan uygulamaların reklam göstermesini kapatabilir, güvenlik programlarının güvenlik programı çalıştırmasına izin verebilirsiniz. Root ve jailbreak yapılmasını gerektiren programların ne gibi değişik özellikler sunduğunu görmek isterseniz Google Play’e ve iTunes’a bakabilirsiniz.

Viber Casusu nun Sağladığı Erişim

Viber casus programı na dönecek olursak, erişim yetkisi gerektirmesinin sebebi Viber’in sunduğu bütün özellikleri raporlayabilmesi için telefonun sunduğu bütün özelliklere sonuna kadar ihtiyaç duymasından kaynaklanıyor. Ayrıca sadece Viber takibi değil, konum bilgisi, adres defteri, Viber dışında yapılan görüşmeleri ve mesajlaşmaları, telefondaki bütün fotoğraf ve videoları size sunabilmesi için bunlara erişebilmesi lazım.

Bu işlemi yapmadan kullanabileceğiniz bir sürü farklı özelliği sunsa da doğal olarak para verdiğiniz Viber casus programı size tam verim sağlamalı. Öyleyse root ve jailbreak nasıl yapılır, ondan bahsedelim.

Root ve Jailbreak Yapma

İlk olarak yüklemek istediğiniz cihazın işletim sisteminin, markasının ve modelinin ne olduğunu öğrenmelisiniz. Çünkü farklı işletim sistemleri, marka ve modeller için farklı programlar kullanmanız gerekecek. Ayrıca Android cihazı rootlamak istiyorsanız Windows, iPhone rootlamak istiyorsanız Mac ya da Windows işletim sistemine sahip bir bilgisayar bulmanız iyi olacaktır.

Android için Root işlemi

Marka ve modeli bilmeniz, Android root işlemi için ayrı bir teşkil ediyor. Telefon geliştiricileri Android’i kendilerine göre değiştirdikleri için root programı her telefonu maalesef rootlayamıyor. Kingo Android Root programı, bulabileceğiniz en geniş uyumluluğu sunan ücretsiz root programı olduğu onu kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Sadece Windows’ta çalışıyor.

iPhone için Jailbreak işlemi

Bütün iPhone‘lar içinse Pangu jailbreak programını Windows ve Mac cihazlara yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarınız ve hedef telefonla uyumlu programı yükledikten sonra şu adımları takip etmeniz yeterli olacak:

  • Bilgisayarınızdaki programı çalıştırın.
  • Hedef telefonu USB ile bilgisayara bağlayın.
  • Hedef telefonun ekranından USB bağlantısını kabul edin.
  • Bilgisayara yüklemiş olduğunuz program telefonu gördüğünde Root ya da Jailbreak ile ilgili butonlardan birine basın.

VIBER MESAJLARI OKU

Eğer uyumlu programı daha önceden bilgisayara yüklediyseniz bu adımları takip etmeniz birkaç dakikadan daha fazla sürmeyecektir. Ondan sonra satın aldığınız yer tarafından size verilen mSpy Viber casus programı indirme linkini tıklayarak bundan daha kısa sürede casus programınızı kurabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *