Viber Casus Yazılım Olmadan Viber Takibi [2020]

Sevdiğiniz kişilerin yoğun Viber kullanımı sizi tedirgin ediyor ve sizden gizlendiğini düşündükleriniz yüzünden hem bu kişiler hem de kendiniz için kaygılanıyor olabilir, bu yüzden Viber takibi yapmak istiyor olabilirsiniz. Viber casus yazılım ile istediklerinize ulaşabilirsiniz. 

Viber Casusu

Takip ihtiyacı içinde olan çoğu kişinin aklına, kendi cihazlarına Viber uygulamasını kurmak ve takip etmek istedikleri kişinin hesabına girmek geliyor. Ama maalesef bu şekilde bir Viber takibi yapmak bazı engeller yüzünden mümkün değil.

Viber temel cihaz ve ikincil cihazlar olmak üzere iki tip erişime izin veriyor. Viber ‘a tanımlanan bütünviber casus yazılım telefonlar temel cihaz olarak kabul ediliyor ve yeni bir telefonu aynı Viber hesabına eklemek, o hesaptan bir önceki telefonu, ayrıca bütün Viber iletişim geçmişini tamamen siliyor.

Tabletler ve bilgisayarlarsa ikincil cihaz olarak işlem gördükleri için önceki telefondaki Viber uygulamasına zarar vermiyorlar. Ama amacınız Viber takibi yapmak istediğiniz kişilerin yerine görüşme yapmak değil de görüşmeleri gizlice izlemekse yine aradığınızı bulamayacaksınız. Bu şekilde Viber casus yazılım ların sunduğu, hedef cihazdan silinse bile size ulaştırılan detaylı Viber mesajlaşma, arama, dosya paylaşım geçmişi kayıtlarına erişmeniz mümkün değil. Üstelik açıkça Viber hesabına kendi cihazınızı eklediğiniz için hiçbir gizlilik sağlanmamış oluyor.

Viber Casus Yazılım ının Takip Edebileceği Bilgiler

Viber casus yazılım lar hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde tamamen tespit edilemez şekilde yüklendiği cihazdaki hemen hemen her veriyi toplayabilir. Bunun içerisine

  • Viber metin mesajları
  • sesli görüşme bilgileri
  • paylaşılan fotoğrafların ve videoların takibi

de vardır. Viber metin mesajları ve sesli görüşme kayıtları hangi tarih ve saatlerde, hangi numaralarla, kimlerle yapılmış görebilir, gelen ve giden bütün mesajların içeriğini takip ettiğiniz kişi bunları silse bile okuyabilirsiniz. Viber ‘den paylaşılan bütün fotoğraf ve videolarıysa, cihazın geri kalanında depolanan bütün multimedya içeriğiyle birlikte görüntüleyebileceksiniz.

Casus yazılımlar, Viber üzerinde tam kontrol kurmak dışında şu gelişmiş özellikleri barındırırlar:

  • Detaylı Arama, Rehber ve Takvim Kayıtları İzleme
  • SMS ve Eposta Takibi
  • Diğer Anında Mesajlaşma Uygulamaları Takibi
  • Fotoğraflar ve Videoları Görüntüleme
  • İnternet Geçmişine Erişme
  • Cihazın Konum Takibi
  • Tuş Vuruşu Kaydedicisi

Hedef cihaz hakkındaki bu bilgilerin hepsine, o cihaza birkaç dakikalık fiziksel erişim sağlayarak hızlıca Viber casus yazılım ı yükledikten sonra ulaşabilirsiniz. Telefon numarasını, Viber hesap bilgilerini bilmeniz gerekmeden hemen takibe başlayabilir, o cihazdaki Viber hesabı ya da telefon numarası daha sonra değişse bile takibe devam edebilirsiniz. Casus uygulamayı satın aldıktan sonra size verilen internetteki kontrol paneline giriş yapmanız yeterli.

Hangi Viber Casusunu Tercih Etmelisiniz?

Viber Casus yazılım kullanmak konusunda kendinizi rahat hissetmediğinizi ya da casus yazılıma çok para harcamayı istemediğinizi varsayarak, piyasadaki en iyi ve sunduğu gelişmiş, sorunsuz çalışan takip özelliklerine rağmen uygun fiyatı yüzünden mSpy ‘ı öneriyoruz. Tamamen takip edilemez çalışmasına ek olarak kolay yüklenip kullanılabiliyor ve özellikle Viber gibi anında mesajlaşma uygulamalarının takibinde inanılmaz iyi iş çıkarıyor.

VIBER MESAJLARI OKU

İnternet sitesini ziyaret ederek bütçenize ve ihtiyacınıza uygun paketler arasında dilediğiniz gibi seçim yapabilir, yine aylık, üç aylık ya da 6 aylık paketlerden birini satın alabilirsiniz. Kurma ya da kullanma konusunda sıkıntı yaşarsanız da 7/24 çalışan müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *