Viber Casusu Ücretsiz [2020]

Android ve iPhone işletim sistemleri daha gelişmiş uygulamalar için sağladığı mükemmel altyapı sayesinde eski, alışılmış ve pahalı iletişim yöntemlerinin pabucu dama atıldı. Viber gibi internet üzerinden çalışarak ücretsiz görüşme yapmayı sağlayan uygulamalar artık mobil iletişimin ana kanallarından birini oluşturuyor. Ücretsiz Viber casusu da Viber kadar kullanışlı mı?

Viber Casus Programı

Ne kadar kolay ve farklı iletişim seçeneğine sahip olunursa sohbet ve paylaşımın da bir o kadar hızlı ve çok gerçekleştiği için tedirgin oluyor olabilirsiniz. Özellikle Viber’ın sunduğu paylaşımın neredeyse bir sınırının olmaması çocuklarınızı, eşinizi ya da çalışanlarınızı gerekenden fazla paylaşım yapmaya itebileceği, başkaları tarafından onlarla nelerin paylaşıldığını bilememek aklınızın bir köşesini tırmalıyor olabilir.

Seçeceğiniz Viber Casusu

Viber casusu kullanarak yüklediğiniz telefondaki bütün Viber aktivitelerini kolaylıkla takip edebileceğinizi ve endişelerinizi giderebileceğinizi biliyorsunuzdur. Ama bunu ücretsiz casus yazılım ile yapmayı hedefliyorsanız çok geç olmadan kararınızı gözden geçirin; hedef cihaza ücretsiz casus yazılım yüklediğiniz andan itibaren başka dertleriniz olacak.

Viber Casusu nun Sahip Olması Gereken Özellikler

Viber’ın sağladığı iletişim hizmetleri içerisinde fotoğraflar, videolar ve anlık metin mesajları gönderip alma ile sesli ve görüntülü konuşmalar yapma imkânı bulunuyor. Yüklenen krediler ile Viber’ın yüklü olmadığı telefon numaralarını normalden düşük ücretlere bile arayabiliyorsunuz. Topluluk sohbetleri adında ünlü kişilerle olduğu kadar tanımadığınız insanlarla birebir iletişime geçme gibi değişik özellikler de var.

Veri gizliliği

Özellikle telefon numarasını öğrenen ya da rastgele feature_item_viber casusunumaralarla iletişime geçen kişilerin sevdiklerinizi attığı tehlike, bunun yanında veri alışverişinin çok kolay olması yüzünden işinize ait önemli bilgilerin bir anda el değiştirebiliyor olması Viber takibinin ne kadar ciddiye alınması gerektiğini gözler önüne seriyor.

Viber Takibi

Viber takibinin gerçekten profesyonel bir ekip tarafından geliştirilen en iyi casus yazılımlar tarafından yapılması gerek. Çünkü saydığımız özelliklerin hepsinin Viber casusu tarafından sorunsuz bir şekilde bir araya getirilmesi için geliştiriciler tarafından yoğun bir çaba sarf edilmeli.

Hatasız çalışmanın sırrı

Viber casusu hata vermeden ve yüklü olduğunu belli etmeden çalışıyor olması sunulması gereken ilk özelliklerden. Ne yazık ki ücretsiz bir Viber casusu ücretli olanlar kadar detaylı bir geliştirilme sürecine tabii tutulmadığı için ya çalışmıyorlar ya da sürekli hata verip duruyorlar.

Ücretsiz casus yazılımlar her ne kadar sitelerinde aksini iddia etseler de söyledikleri kadar donanımlı değiller. Hatta çoğu zaman doğru olmasının imkânsız olduğu özelliklere sahip olduklarını bile söyleyebiliyorlar. Örneğin neredeyse ücretsiz casus yazılım uzaktan yüklenebileceğinin reklamını her yerde yaparken, telefonların sahip olduğu güvenlik önlemleri yüzünden bunun yapılması imkânsız.

Ücretsiz Viber Casuslarının Güvenlik Sorunu

Bu ücretsiz casus uygulamaları hedef cihaza yüklediğiniz andan itibaren yalnızca Viber uygulamasına değil cep telefonundaki bütün bilgilere erişim hakkı elde edecek. Güvenilirliğinden şüphe ettiğiniz ve arkasındaki şirkete ulaşamadığınız ücretsiz casus uygulamaların bilgilerinizi çalması oldukça yüksek bir ihtimal.

VIBER MESAJLARI OKU

En  İyi Ücretli Viber Casus Yazılımı

Eğer gerçekten çalışan ve güvenli bir Viber casusu istiyorsanız muhakkak ücretli casus yazılımlarını tercih etmelisiniz. Örneğin binlerce kullanıcının tercihi olan mSpy. Denemek için bile olsa ücretsiz casus yazılımlar ile kimseyi riske atmamalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *