Viber gelen ya da giden çağrıları gerçekten de dinleyebilir miyim? [2020]

Viber dinleme ve yazılım, Viber uygulaması üzerinden yapılan gelen ya da giden aramaları kaydedemez ancak sadece aramaların zamanları, tarihleri, konuşma süreleri ve irtibat numaralarını içeren günlük bir rapor sunar. Piyasada, Viber uygulaması üzerinden yapılan sesli aramaları takip ettiğini iddia eden yazılımlar olsa da, bu programların da Viber ile maksimum verebileceği bilgiler yukarıda belirtilenler ile sınırlıdır.

Viber yazışmaların takip etmek

Fakat Viber kullanıcılarının, uygulama üzerinden yapılan konuşmaların dahili olarak kaydedilmesi için talepleri bulunuyor. Hatta bunun için online bir kampanya da başlatılmış durumda. Eğer bu özellik Viber’a dahil edilirse, casus yazılımların da Viber’ın yeni yazılım kodları üzerinden uygulama üzerinde yapılan konuşmaları kaydedebilecek şekilde geliştirilmesi söz konusu olabilir. Fakat hali hazırda böyle bir özelliği olan casus yazılım mevcut değil.

Viber Dinleme mi Mesaj Okuma mı

Fakat yazılımla halen metin mesajları, silinmiş dahi olsalar mesaj içerikleri, bu mesajların kimden geldiği veya kime mesaj atıldığı, tarihi ve saati yine günlük raporlar halinde size iletilir. Ayrıca bu bilgileri ve daha fazlasını yazılımı satın aldığınız sırada bilgileri size verilen online hesabınız üzerinden Canlı Kontrol Paneli aracılığıyla takip edebilirsiniz.

VIBER MESAJLARI OKU

Cihazınızın modeline uygun olarak indirdiğiniz her hangi bir başka yazılım ile de kullanıyor olduğunuz yazılıma göre çalışması gerekir. Yazılım, genel olarak birçok Android ve iCihaz ile uyumludur ve işlevinde bugüne değin bir sorun bildirilmemiştir. Cihazda başka her hangi bir casus yazılım yüklü olsa da bu, söz konusu yazılımın çalışmasına engel olmaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *