Viber Hangi Casus Yazılımlar İle Takip Edilebilir? [2020]

Peki, Viber casus yazılımlar nasıl çalışıyor? Viber metin ve görüntü mesajlarını izlemek istediğiniz kişinin cihazının Android işletim sistemi kullanıyorsa Root edilmiş, Apple kullanıyorsa Jailbreak yapılmış olması gerekiyor.

Eğer bu gereklilikler yerine getirildiyse şimdi iyi bir casus yazılım seçmeniz gerekiyor. Şu an piyasada bulunan casus yazılımların en öne çıkanları mSpy  ve Flexispy şeklinde. Her iki casus yazılım da teknik özellikleri ve kullanıcı dostu ara yüzleri bakımından birbirine benzer özellikler taşıyorlar.

Viber Casus Yazılımlar

Eğer hedefteki kullanıcının telefonunda Viber yüklü ise bu casus yazılımlar sayesinde hiçbir şekilde fark edilmeden bu uygulama üzerinde akan verileri takip ve kontrol edebilecek; hedefteki kullanıcının özel yazışmalarına kolay erişim şansı yakalayacaksınız.viber casus yazılımlar

Sadece birkaç tıklama ile hedefteki kullanıcının özel yaşantısına tamamen hâkim olma şansı veren mSpy’yı kullanmak için uygulamayı hedefteki kullanıcının telefonuna indirin. Bunu, kullanıcı fark etmeden yapabilmek için gün içerisinde mutlaka küçük fırsatlar buluyorsunuzdur.

VIBER MESAJLARI OKU

Ardından uygulamayı kurun. Kendi telefonunuzda ya da diğer mobil cihazlarınızda, özel çevrimiçi mSpy hesabınıza giriş yapın. Hedefteki kullanıcının bilgileri ekranınızda görünecektir. Hesabınız aracılığıyla artık hedefteki kullanıcının Viber verilerinin tamamına erişme ve takip etme şansız mevcut.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *