Viber 5.6.5 artık size her iki taraftan da mesajları silmenizi sağlıyor [2020]

Viber son sürüm 5.6.5En güncel Viber son sürüm 5.6.5 versiyonu ile, kullanıcılar olarak artık konuşmanın her iki tarafından gelen mesajları hatta kısa mesaj gönderildikten sonra bile silebilirsiniz.

Öyle veya böyle, mesajlar yoluyla sohbet ettiğinizde, istemediğiniz bir kişiye mesaj gönderebilirsiniz; veya kayıt altına alınmasını istemediğiniz bir mesaj göndermiş olabilirsiniz veya saklanmasını istemediğiniz utanç verici bir mesaj olabilir. Pekala, mesaj uygulamalarının birçoğu için, sadece talimat gönderdiğiniz cihazdan mesajları silebilme izniniz vardır. Viber 5.6.5 versiyonu sayesinde artık gönderici konuşmanın her iki tarafından gelen mesajları silebilir.

Viber son sürüm 5.6.5 depoda daha fazla şeye sahip

Viber serbest tarzda çalışan kendi telefonunda uygulamaya sahip olan bir kişiyle iletişim kurmanıza izin veren bir uygulamadır. The Rakuten uygulaması kendisini daha enerjik tutan güncellemeler almaktadır. Viber kullanıcılarına kısa mesaj ve grup sohbeti; video ve telefon aramaları; oyunlar ve genel sohbetler’in yanı sıra resim, video ve internet üzerinde bağlantıları içeren geniş özellikleri kullanma izni verir.

Yanlışlıkla gönderilmiş mesajları silme özelliğinin yanı sıra, Viber ’in bu en güncel versiyonu diğer yeni fantastik ve kullanması kolay özellikler ile birlikte gelir. Viber kullanıcıları artık gönderilen mesajlara dosyalar ekleyebilir. Arşivler, dokümanlar, sunumlar ve diğer belgeleri içeren dosyalar bu uygulama aracılığıyla doğrudan gönderilir.

viber takibine başlayın

Viber kullanan iOS-zeminli cihaz sahipleri yeni güncellemeyi alkışlamak için bir sebebe sahip zira iCloud ’dan videolar ve resimler gönderebilecekler. Uygulamayı daha interekatif ve kullanıcı dostu yapan en azından kullanıcıların sahip olduğu iOS 9.0 Viber uygulamasını açmadan bildirilere cevap verebilecektir.

Uygulamanın kullanıcılarına sağladığı bir diğer özellik kontakları ve önceki konuşmaları bulmaktadır. Bu Viber 5.6.5 üzerinde tanıtılan özellik iOS 9 Spotlight Araştırma aleti ile çalışır.

BBM aynı özelliğe sahiptir

Viber ’in gönderilen mesajları her iki taraftan silme özelliği Black Berry Messenger ’da mevcut benzer bir özelliktir. Mesajı geri alma özelliği olarak sunulan BBM geçen yıl kullanıcılarına yanlışlıkla gönderilen mesajları silme özelliği sağladı. Güncelleme hem Android hem de iOS platformları üzerinde bulunur, eğer Viber ’inizi bu özellikleri keşfetmek adına indirmek için Google Play Store veya Apple Store ’a giderek güncellemediyseniz.

Silinmiş Viber Mesajlarına Nasıl Ulaşırsınız?

Viber ‘in mesaj silme özelliği sunsa da mSpy gibi profesyonel telefon takip yazılımları alınan ve gönderilen tüm mesajları tarafınıza ulaştırır. Silinmiş mesajlar sonradan kaybolduktan sonra içeriklerini online kullanıcı kontrol panelinizde görebilirsiniz.

VIBER MESAJLARI OKU

Ayrıca Viber türünden olan WhatsApp, Skype, Line, iMesseges takibi için iOS 9 ile çalışan akıllı telefonlarda mSpy jailbreak işlemini gerektirmiyor. Bu yeni bir özellikle teknolojinin tüm yeniliklerinin peşindedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *