Viber Son Sürümü nün Yeni Özellikleri [2020]

viber son sürümViber son sürüm tanıtmadan önce gelin Viber ‘in ne olduğuna, oluşumuna ve sunduğu servislere kısaca bir göz atalım. Viber beş yıl önce kullanıma açılmış bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, Facebook, Instagram, Skype, Line, Telegram, Twitter, WeChat, Snapchat ve daha pek çok benzer uygulama sayılabilir.

Kısaca Viber nedir ve güncel özellikleri

Uygulama şu anda yaklaşık olarak 250 milyon civarında aktif müşteriye sahip. Ama uygulama dünya genelinde 600 milyondan fazla kullanıcı tabanına ulaşmış durumda. Viber hesabına telefon numarası ile üye olunuyor. Viber hesabınıza bilgisayardan da giriş yapabilirsiniz ama ilk olarak uygulamayı bir cep telefonuna yüklemek zorundasınız.

viber takibine başlayın

Fotoğraf, video, ses kaydı ve metin mesajları önderme gibi özellikler sunuyor. Bununla birlikte sesli görüşme hizmeti var ama ne yazık ki şu anda yalnızca Android, Windows Phone ve iPhone için kullanılabilir durumda. Sadece bunlarla sınırlı olmayan, ama bunları içeren şunlar gibi çeşitli işletim sistemleri için, uyumlu şekilde geliştirildi: BlackBerry, Series 40, Symbian, Bada, Windows Phone, Windows, Mac, Linux, iOS ve Android. Uygulama neredeyse tam kapsamlı bir kullanım ortamı sunuyor.

Viber deniz aşırı şirket işlemleri ve görüşmeleri için daha fazla öneme sahip olmuştur. Uygulama yurtdışıyla görüşme yaparken uygulanan pahalı ücretlerle dolaşım giderlerini toptan ortadan kaldırır. Eğer veri bağlantınız açıksa başka bir şeye ihtiyacınız yok. Uygulama, hizmetlerini Viber kullanıcısı olmayan sabit ve cep telefonu hatlarını Viber Out hizmetini kullanarak çok düşük ücretlere arama imkanı ile genişletmektedir.

Viber son sürüm

Mesajlaşma uygulama sağlayıcıları arasında Viber ‘in geliştiricileri iş yükseltmeye ya da uygulamalarına bir iki yeni özellik eklemeye geldiğinde en cansızı. En son güncelleme bir ay önce yayımlandı ve o zamandan beri de başka ses çıkarmadılar. Her şeye rağmen yazılım mühendisleri yeni bir şeyle çıkagelmişti. 5.6.0.2413 sürümü I.T uzmanlarından gelen Viber son sürüm dür.

Bu yeni sürüm kullanıcıların cep telefonunda en az 36.48 mb boş alana ihtiyaç duyuyor. Uygulama Viber ‘in resmi internet sitesinden, Android kullanıcıları için Google Play Store’dan, iOS kullanıcıları için iTunes App Storedan ve Microsoft tabanlı telefonları kullananlar için Windows Store’dan indirilebilir. Alternatif olarak uygulamayı herhangi bir güvenilir üçüncü taraf internet sitesinden edinebilirsiniz. Üçüncü taraf internet sitelerinden indirirken Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açmayı unutmayın.

Viber son sürüm özellikleri

Grup Beğenileri kullanıcıları arkadaşlarının vibelerini beğenmeyene imkan tanıyan bir özellik. Aynı zamanda metin mesajlarını 7.000 karaktere kadar destekleyen yeni bir özellik, video mesajlaşması deneyimine bir geliştirme, Toplu Sohbetleri Android tabletlerden kullanabilme ve içerik alış verişini daha kolay hale getiren Toplu Sohbet mesajlarını yönlendirme de eklendi.

VIBER MESAJLARI OKU

Ama hâlâ uygulamanın bir ebeveyn takip çözümü bulunmuyor ve kolay kolay böyle bir özelliğe de sahip olmayacak gibi. Durum diğer mesajlaşma uygulamalarında da aynı olduğu için pek yadırgamıyoruz ama günümüzün tehlikelerle dolu dünyası yüzünden insan böyle bir hizmeti görmek istiyor. Bırakın çalışanların şirketlere zarar verip vermediğinden emin olmayı sohbet uygulamaları yüzünden insan gözünün önündeki çocuğunun bile güvende olup olmadığını bilemiyor. Kimlerle konuştuğunun, neler paylaştığının takibi yapılmazsa da çok geç oluncaya kadar verilen zararlardan haberdar olmanız mümkün değil.Viber-Android-resim2

Bu eksikliğiyse şükür ki telafi etmek çok kolay. Piyasada bulunan güvenilir casus yazılımlarından birini birkaç dakika içerisinde hangi cihazda Viber takibi yapmak istiyorsanız ona yükledikten sonra Viber sohbetlerini izlemeye başlayabileceksiniz. Bu konuya yabancıysanız seçim yapmakta zorlanmanız mümkün. Bu yüzden size Viber ‘ın çalıştığı bütün cihazlarda çalışabilecek ve mükemmel bir müşteri desteğine sahip olan mSpy ‘ı öneriyoruz.

viber takibine başlayın

mSpy ‘ın Viber takibi için sunduğu tam kapsamlı hizmetin dışında pek çok artısı daha var. Örneğin yalnızca Viber ‘dan paylaşılan fotoğrafları ve videoları değil telefonda bulunan bütün multimedya içeriğine erişebileceksiniz. Hatta internet geçmişi, arama kayıtları, eposta ve metin mesajlarına ulaşmanız da mümkün olacak. Dilerseniz konum takip özelliğiyle telefonun içerisindeki bilgilerin sınırlarından dışarı çıkabilir, acil durumlarda Viber iletişimini anında kesebilirsiniz. Viber bu özelliği kendiliğinden sunmasa bile bu tarz casus yazılımlar sayesinde daha kapsamlı bir çözüme sahip olabiliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *