Viber Sürekli Çevrimiçi Takip Programı [2020]

Viber Sürekli ÇevrimiçiÖnemsediğiniz biri için Viber sürekli çevrimiçi görünüyor diye endişeleniyorsunuz ama onun hep bir bahanesi mi var? Viber takip programı kullanarak Viber sürekli çevrimiçi göstermesine rağmen başkalarıyla mesajlaşıp mesajlaşmadığını görebilir, mesajlaşıyorsa kimlerle ne konuştuğunu ve hangi paylaşımlarda bulunduğunu öğrenebilirsiniz.

Viber Sürekli Çevrimiçi Olanları Çözmek

Neden Viber sürekli çevrimiçi sorusuna verilen kaçamak cevapların arkasındaki gerçeğe ulaşmak, gerçek Viber çevrimiçi durumu, ayrıca siz varken Viber çevrimiçi olmak istemeyen kişilerin telefonlarındaki bütün kullanıma erişmek isterseniz doğru bir Viber takip programı ile hem bu bilgiye hem de çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Arama kayıtları, cihaz pil durumu ve internet bağlantısı bilgileri, cihazın ve dolayısıyla cihaz sahibinin konumu gibi bilgiler önünüze serilecek.

İhtiyacınız olan tek şey doğru özelliklere sahip bir Viber takip programı bulmak ve bu programı izlenecek cihaza kurmak.

Bu Özelliklere Sahip Bir Viber Takip Programı

Birçok özelliğe sahip, cihazın neredeyse her yerine ulaşabilen bir casus yazılımın bile Viber takip programı olarak anılabilecek özelliklere sahip olmadığı görülebiliyor. Sadece cihaz içerisinde gerçekleştirilen temel aktiviteleri görüntülemeye değil, Viber çevrimiçi durumu ve Viber mesajları, paylaşımları hakkında detaylı takibe ihtiyacınız varsa dikkatli bir seçim yapmalısınız.

Anında mesajlaşma uygulamaları konusunda piyasadaki en geniş portföye sahip olan casus yazılımlardan biri olan mSpy’ı deneyebilirsiniz. Viber dışında Skype, WhatsApp, iMessage, Snapchat, Line, Telegram, Tinder ve Hangouts takibi yapabilen bir casus yazılım. Ayrıca Viber sürekli çevrimiçi görünmesi yüzünden kafası karışan kişiler için şu takip imkanlarını sunuyor:

  • Viber Aramaları

  • Gönderilen ve Alınan Mesajlar

  • Gönderilen ve Alınan Fotoğraflar, Videolar

  • Grup Mesajlaşmaları

  • Viber Engelleme

Bahsettiğimiz bütün bu bilgiler kontrol panelinde toplanıyor ve yine kontrol paneli üzerinden engelleme özelliği kullanılabiliyor. Aramaları ve mesajları ayrı ayrı listeleyebiliyor, dilerseniz istediğiniz kişiyle yaşanan bütün etkileşimi bir arada görebiliyorsunuz. Aramaların kaç dakika sürdüğü, mesajlaşılan / görüşülen kişilerin adları ve numaralarına ulaşmanız da mümkün. Dilerseniz Viber uygulamasını istediğiniz süreyle engelleyebilirsiniz.

viber takibine başlayın

Görebileceğiniz gibi mSpy tam bir Viber takip programı ve Viber ister sürekli çevrimiçi gözüksün ister çevrimdışı, sizin için ihtiyacınız olan bütün bilgileri toplayacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *