Ücretsiz Viber App’ın Gerçek Değeri [2020]

Viber takip programı bedavaViber takip programı bedava aramasına başlamadan önce herkes bilgisayar üzerinden görüntülü arama konseptini gerçekten popüler hale getiren uygulamanın Skype olduğunu biliyor ancak konu akıllı cep telefonları olduğunda, en iyi görüntülü arama uygulaması ödülünü ücretsiz Viber App alıyor.

Viber Takip Programı

Güvenilir görüntülü arama özelliği sayesinde, Viber daima Android ve iOS üzerindeki en popüler anında mesajlaşma uygulamalarından biri olmuştur. Bu uygulamaya fazladan değer katan özellikleri ise sohbet ile medya dosyalarını paylaşma gibi diğer çeşitli fonksiyonları. Ve şimdi de sıra uygulamanın en iyi yanına geldi: Viber tamamen ücretsiz!

Ücretsiz Viber ve benzeri uygulamaların oluşturduğu sorun

Viber benzeri uygulamalar bize günlük hayatımızda kullanışlı olacak pek çok özellik sunuyor olsa bile, bunlar aynı zamanda başkalarının onları yanlış ya da tehlikeli biçimlerde kullanmasına izin verir.

Görüntülü arama çocukların bayıldığı bir özelliktir ama bu kısa bir süre sonra onlar için yeni bir sexting (seks içerikli mesajlaşma) biçimi haline gelebilir. Arkadaşlarıyla ve hatta tamamen yabancı birileriyle uygunsuz medya mesajları paylaşmak, onların hayal bile edemeyeceği kadar riskli ve tehlikeli bir hal alabilir.

Aynı şey, kız arkadaşlarını aldatmak için kolay bir yol arayan erkek arkadaşlar için de geçerlidir. Ücretsiz Viber gibi uygulamalar, onların kız arkadaşlarının ruhu bile duymadan başka insanlarla iletişim kurmasını çok ama çok kolay bir hale getirir.

Viber Hesaplarını Gizlice İnceleyin!

Çocuklarınızın güvende olduğundan emin olmanın ve erkek arkadaşınız hakkındaki gerçeği öğrenmenin en iyi yolu, bir telefon casus uygulaması sayesinde onların Viber hesaplarını takibe almak olacaktır. Bu uygulamalar hedef telefon üzerinde tamamen gizlilik modunda çalışır ve aralarında arama geçmişi ve hatta gönderilen ve alınan mesajlar ile medya dosyalarının bulunduğu hedef kişinin Viber hesabı hakkında ihtiyaç duyduğunuz bütün bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

VIBER MESAJLARI OKU

Bu aldatılmadığınızdan ya da size yalan söylenmediğinden, ve hatta çocuklarınızı herhangi bir potansiyel tehlikeden uzak tutmak için kolay bir yoldur.

Bugünlerde en çok tercih edilenler arasında mSpy takip uygulaması kullanılmaktadır. Viber gibi anlık sohbet uygulamalarının dışında 25+ özellik takip edebilirsiniz. Merak ettiğiniz metin mesajları, web geçmişi, GPS konumu, arama kayıtlarına ulaşabileceksiniz. Takip programının sağladığı bilgiler zamanında raporlanır. Söz konusu takip yazılım her akıllı telefon ile uyumluluk gösterir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *