Çalışanlarınızla İlgili Her Şey Kontrol Altında [2020]

Viber Takip Programı ile çalışanlarınız kontrol altında. Birçok şirket tarafından tercih edilen bir casus yazılım olan mSpy sayesinde çalışanlarınız fark etmeden onların Viber yazışmalarını, uygulama üzerinden yaptıkları multi-medya paylaşımlarını ve hatta sesli görüşmelerini takip edebilirsiniz. Alanında lider bir konunda olan mSpy sayesinde ayrıca emanet edilen şirket cihazlarında Skype, Faceboook, Twitter ve diğer sosyal medya uygulamalarını engellemeniz de mümkün.

viber kontrol altindaGayet kullanıcı dostu olan mSpy’ı kullanmak için size gelen e-postadaki linke tıklamanız ve uygulamayı indirdikten sonra telefonunuza kurmanız yeterli olacaktır. Ardından çalışanlarınızın cihaz bilgilerini uygulamaya girerek, onların Viber üzerinden hareketlerini takip edebilme olanağı bulacaksınız. mSpy ’in en önemli özelliklerinden biri ise, uygulamanın 7/24 Teknik Destek sunuyor olması. Kısacası, çalışanlarınızın telefonlarını takip ederken, eğer casus yazılım ile ilgili bir sorun yaşarsanız, Teknik Destek Servisi’ni arayarak, şirketinizin güvenliği ile üretkenliğinin uzun bir süre sizin kontrolünüz dışında kalmasının önüne geçmiş olacaksınız.

İş düzenini kontrol edin

Çalışanlarınızın Viber yazışmalarını takip ederken ayrıca belirli anahtar kelimeler oluşturarak, özellikle metin mesajlarında şirket dışına çıkmasını istemediğiniz bilgilerin, işçileriniz tarafından kullanıp kullanılmadığını da kontrol edebilirsiniz. Oluşturacağınız anahtar kelimesinde mümkün olduğu kadar detaylı bir veri oluşturmanız, casus yazılımlarla Viber üzerinden daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

VIBER MESAJLARI OKU

Viber yazışmalarını takip etmenin en güzel tarafı ise casus yazılımların sizi adeta bir “hayalet” haline getirmesi. Böylece çalışanlarınız Viber yazışmalarının izlendiğinin farkına bile varmayacaklar; siz de şirketinizin üretkenliği konusunda endişe etmeyi bırakacaksınız.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *