Viber Takip Programı İndir Samsung [2020]

Viber takipSamsung cihazlarda Viber takip yapabilmeyi sağlayan Viber hileleri arıyorsanız tek ihtiyacınızın bir Viber online takip programı olacak. Bu tarz bir programı mesajlarını okumak, paylaşılan fotoğrafları ve videoları takip etmek istediğiniz cihaza kurmanız takip işleminin başlaması için yeterli. Viber ve Samsung cihazlar hakkında teknik bilgiye sahip olmanız da gerekmiyor.

Samsung için Viber Takip Programı

Samsung akıllı telefon ve tabletleri için özelleştirilmiş Android işletim sistemlerine sahiptir. Bu yüzden takip edilecek cihazın Android sürümüyle uyumlu bir Viber takip programı kullanmalısınız. Tercih edebileceğiniz, Android işletim sistemlerinde, dolayısıyla Samsung’da çalışan ve Viber takip özelliklerine sahip birkaç alternatif bulunuyor.

Bunlar arasından WhatsApp, Line, Snapchat, Skype, Telegram, Hangouts, iMessage gibi hemen hemen her popüler anında mesajlaşma uygulamasını takip edebilmesiyle ve bu alandaki uzmanlığıyla ön plana çıkan mSpy’ı indirmenizi tavsiye ederiz.

mSpy ile Her Samsung’daki Viber Mesajları İzlenebilir Mi?

mSpy ile bütün Samsunglarda olmasa bile çoğunda Viber mesajlaşmalarını takip edebilirsiniz. Bunun için yüklemek istediğiniz cihazın şu özelliklere sahip olması yeterli:

  • Android 4 ya da daha yeni bir sürüm çalıştırması

  • Cihazda root işlemi yapılmış olması

  • Cihazın internet bağlantısı olması

Mesajların internet üzerinden gönderilip alınması Viber online takip işlemini çok kolaylaştırıyor. Cihaz mesajlaşma sırasında sürekli internete bağlı olması, hatta Viber indir butonuna tıklayabilmek için bile internet bağlantısı gerekmesi raporların aksamadan online kontrol paneline gönderilebilmesini sağlıyor. Cihazın internet bağlantısının olmayabileceği, bu yüzden Viber takip işleminin aksayabileceğinden çekinmenize hiç gerek yok.

Yüklemek istediğiniz Samsung’un hangi Android sürümüne sahip olduğunu öğrenmek istiyorsanız “Ayarlar”a girerek karşınıza gelecek menüden “Telefon Hakkında” seçeneğine dokunmalı ve açılacak yeni sayfadan “Android sürümü” başlığının altında yazan sayıya bakmalısınız. Çoğu uygulama tarafından desteklenmediği için artık Android 4’den eski Samsung cihazlarla nadiren karşılaşılıyor. Büyük ihtimalle cihaz Android 4 ya da daha yeni bir işletim sistemine sahip olacaktır.

Root işlemiyse online rehberler ile kolaylıkla halledilebilen bir işlem. Bu rehberlerden birini adım adım takip ederek cihazı rootlayabilirsiniz.

mSpy’ı İndirme ve Viber Online Takip

mSpy’ı kendi sitesi üzerinden inceleyebilir, Viber takip dışındaki arama takibi, konum takibi, SMS takibi gibi diğer özelliklerine bakabilir ve size uygun paketlerden birini satın alabilirsiniz. Bu işlemin ardından size mSpy’ı indirebileceğiniz bir link gönderilecek.

viber takibine başlayın

mSpy’ı kurduktan sonra başka bir şey yapmanıza gerek olmayacak, otomatik olarak çalışmaya başlayacak. Size söylenen kontrol paneline tarayıcınız üzerinden giriş yaparak Viber online takip raporlarına ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *