Viber Takip Programını Nasıl Kullanırım [2020]

viber takip karakterleriViber takip programı aracılığıyla casusluk yapmak istiyorsanız, o zaman bu iş için güvenilir bir takip programına ihtiyacınız olacak. Bugünlerde piyasada birçok takip uygulaması bulunuyor fakat herhangi bir uygulamayı indirmeden önce istediğiniz aplikasyonun güvenilirliğinden gerçekten emin olmalısınız.

Viber Takip Programı Nedir?

Viber dünyanın dört bir yanından farklı insanların birbirleriyle gerçek zamanlı olarak iletişim kurmasına izin veren kullanışlı bir uygulamadır. Bu uygulamayı Wi-Fi bağlantısı ya da kendi telefonunuzun veri planı üzerinden kullanabilirsiniz. Bu uygulama, temel olarak ücretsiz sesli aramalar yapmanıza ve ücretsiz metin mesajları göndermenize izin veriyor. Söz konusu aramalar, cihazınızın üzerinde bulunan arama trafiği sınırlamasını kullanmadığı için ücretsizdir. Yani bu, eğer cep telefonu arama planınızda ayda 100 ücretsiz arama hakkınız varsa, Viber üzerinden sesli bir arama yaptığımızda bu sayıdan düşülmeyeceği anlamına gelir.

Viber Aramalarını ve Mesajlarını Takip Etmek

Bazı insanlar, Viber gibi farklı uygulamalar üzerinden yapılan aramaları ve paylaşılan metin mesajlarını takip etmeye ihtiyaç duyar. Doğru Viber takip programı sayesinde, sıradan metin mesajlarının yanı sıra yapılan ve gelen arama kayıtlarını da gerçekten takibe alabilme gücüne sahip oluyorsunuz. Bazı programlar yalnızca mesajları takip etmenize izin verirken, daha gelişmiş aplikasyonlar

  • saat etiketlerini
  • tarihleri
  • alınan ve gönderilen mesajları 
  • yapılan ve gelen aramaların numaralarını

görmenize bile izin verir. Bu hangi numaranın aradığını, mesaj gönderdiğini ve daha fazlasını takibe alabileceğiniz anlamına gelir.

Ne Yapmanız Gerekiyor?

Takip programları yeni yeni popülerlik kazanmaya başlayan yeni bir teknoloji. Bugün piyasaya yeni sürülen bir sürü uygulama olmasına rağmen, yalnızca birkaç tanesi Viber mesajlarını ve aramalarını takip etmek işinde gerçekten işe yaradığı için sadece birkaç tanesine gerçekten güvenebilirsiniz. 

VIBER MESAJLARI OKU

Yapmanız gereken şey, piyasada mevcut olan en güvenilir Viber takip programını bulmak olacaktır ve bunu yapmanın en iyi yolu da forumlar ile değerlendirmeleri okumak ve uygulamaları dikkatli bir şekilde aramaktır.

Bugünlerde en çok tercih edilenler arasında mSpy takip uygulaması kullanılmaktadır. Viber gibi anlık sohbet uygulamalarının dışında 25+ özellik takip edebilirsiniz. Merak ettiğiniz metin mesajları, web geçmişi, GPS konumu, arama kayıtlarına ulaşabileceksiniz. Takip programının sağladığı bilgiler zamanında raporlanır. Söz konusu takip yazılım her akıllı telefon ile uyumluluk gösterir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *